15.04.2019
★★★★★ ШОФЬОР-СНАБДИТЕЛ, ВЕСТА-Р ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ШОФЬОР-СНАБДИТЕЛ

Търговска фирма от кожаро - обувния бранш от София търси да назначи отговорна и мотивирана личност за длъжността шофьор-снабдител за извършване на доставки на стоките на фирмата до нейните клиенти, както и да извършва дистрибуторска дейност след съответното обучение за запознаване с артикулите на фирмата.

Описание на длъжността и основни задължения :
- Извършване на доставки на стоки на фирмата до клиенти в София и страната и дистрибуторска дейност като търговски пътник за продажби на артикулите от номенклатурата на фирмата.
- Следене за техническата изправност на МПС, зареждане на същото с гориво,
масло, антифриз, вода и смяна на гуми съобразно сезона.
- Да уведомява своевременно работодателя за всяка възникнала повреда.
- Да поддържа чисто превозното средство;
- Да попълва съответните данни в пътните листове;
- Да участва в товаро-разтоварните операции, съпътстващи логистичните дейности на фирмата.
- Да се съобразява с атмосферните условия, с релефа на местността, със състоянието на пътя и на превозното средство, с особеностите на превозвания товар, с характера и интензивността на движението и с всички други обстоятелства, които имат значение за безопасността на движението и опазването на превозваните стоки ;
- След завръщане от курс да отчете паричните средства и направените разходи за гориво, като представи издадените му фактури. Да отчете предадените му от клиенти на фирмата или управители на магазините парични средства заедно със съответните отчетни документи.
- Други задължения, възложени от прекия му ръководител или от ръководството на фирмата , пряко свързани с работата му.
Изисквания към кандидатите :
- Завършено средно образование /технически познания относно МПС на кандидата са предимство/
- Правоспособност за управление на МПС, минимум категория "В";
- Трудов опит – 1-2 години стаж на сходна длъжност и опит в управление на автомобил ;
- Комуникативност за работа в екип; организираност и мотивация за работа; трудова и лична дисциплина ; лоялност и дискретност; инициативност и съобразителност;
Фирмата предлага :
- Отлични условия за работа
- Назначаване на трудов договор за пълен работен ден .
- Много добро заплащане с допълнително финансово стимулиране - бонуси при показани резултати и ефективност в работата,
- Възможност за обучение за дистрибуторска дейност към фирмата и запознаване със спецификата на артикулите.
Начин на кандидатстване :
- Актуална професионална автобиография и снимка
- Копие на свидетелство за управление на МПС

Кандидатствай по тази обява
ВЕСТА-Р ООД  Известие за нови обяви
Повече за ВЕСТА-Р ООД
Всички обяви на ВЕСТА-Р ООД