23.04.2019, Ref.#: 1001
★★★★★ Монтажници, СОФКЛИМА БГ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Монтажници

Фирма СОФКЛИМА търси да назначи монтажници:

Изисквания:

• Практически умения с различни видове инструменти;
• Опит в строителството (предимство);
• Валидно свидетелство за управление на МПС категория B (предимство);.

Отговорности:

• Добри умения за работа в екип;
• Отговорно отношение към работата;
• Коректност и лоялност;
• Организираност, прецизност и бързина;
• Способност за работа в динамична среда и вземане на самостоятелни решения в рамките нa длъжността;

Ние предлагаме:

• Конкурентно заплащане ;
• Трудов договор;
• Допълнителни курсове и квалификация;
• Служебно облекло и инструменти;
• Възможност за кариерно развитие;

Ако сте отговорна, мотивирана личност и имате нужда от сигурно работно място.
Моля, изпратете Вашето СV за длъжността, за която кандидатствате.

Всички кандидатури се разглеждат при гарантирана конфиденциалност според ''Закона за защита на личните данни".

Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
СОФКЛИМА БГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за СОФКЛИМА БГ ООД
Всички обяви на СОФКЛИМА БГ ООД