15.04.2019, Ref.#: NWO11
★★★★★ Търговски представител, Ревита EООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

Търговски представител

"Ревита" ООД е официален представител на американската фирма Nature's Way - един от най-големите производители на хранителни добавки и билкови продукти в САЩ.
Във връзка с разширяване на дейността на фирмата в България търсим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за района на северозападна България - Враца,Монтана и Видин.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ СА:
-Промоциране и продажба на продуктите от портфолиото на Natures Way в аптеки, дрогерии и магазини за здравословни храни.
-Разширяване на търговската мрежа.
-Договаряне с клиенти.
-Маркетинг.

ВИЕ ПОЛУЧАВАТЕ:
-Заплата + % от оборота.
-Мобилен телефон.
-Служебен автомобил.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
-Задължителен опит на сходна позиция.
-Умения за работа с хора и висока мотивация.
-Подходящо висше образование.
Работно време от 9,00часа до 18,00часа.
Не се работи през почивни и празнични дни.

Разглеждат се само автобиографии,написани на български език.
Трудов договор с Ревита ЕООД.

Кандидатствай по тази обява
Ревита EООД  Известие за нови обяви
Повече за Ревита EООД
Всички обяви на Ревита EООД