12.04.2019
Счетоводител и ТРЗ, ПИКСЕЛ ДРИЙМ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив, бул. 6-ти септември 157 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1000 до 1200 BGN (Нето)

Счетоводител и ТРЗ

Описание на фирмата:

Счетоводна къща Гарант е специализирана в пълното счетоводно обслужване на малки и средни фирми от България и ЕС. Търсим нов член на екипа ни, който да поеме част от работата по счетоводното обслужване на българските ни клиенти.

Вашите задължения включват:

- Систематизиране и класифициране на първични счетоводни документи
- Текущо отразяване на стопанските операции
- Разчети с контрагенти
- Изчисляване на дължимите осигурителни вноски
- Изготвяне на платежни нареждания
- Изготвяне на месечните справки и декларации - ДДС декларации, ИНТРАСТАТ декларации, справки към НОИ, НСИ и др.

Изисквания:

- Икономическо образование със счетоводен профил.
- Отлична компютърна грамотност
- Отлични организационни умения, внимание към детайла и абсолютна прецизност в изпълнение на поставените задачи.
- Способност за бързо учене и мислене, ориентирано към крайния резултат.

Опит:

Минимален опит като счетоводител - 3 г.

Какво предлагаме:

- Възможност за професионално развитие
- Приятна работна среда в уютен офис в центъра на Пловдив
- Трудов договор и дългосрочни взаимоотношения
- Пет дневна работна седмица / 8ч работен ден

Кандидатстването се извършва чрез бутона "Кандидатствай по тази обява". Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Документите ще бъдат разгледани конфиденциално и в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ПИКСЕЛ ДРИЙМ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ПИКСЕЛ ДРИЙМ ЕООД
Всички обяви на ПИКСЕЛ ДРИЙМ ЕООД