09.04.2019, Ref.#: jurist
★★★★★ Юрисконсулт, ВАН ХОЛДИНГ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Юрисконсулт

Търговска верига „Фантастико” търси ЮРИСКОНСУЛТ.

Място на работа: Централен офис на фирмата - гр.София, кв.”Симеоново“, ул.“Момина сълза“ №14а, дирекция „ПРАВНА“

Основни функции и задължения на длъжността:
1. Да се запознава своевременно с промените в действащото законодателство, относими към осъществяваната от фирмата на работодателя дейност и да дава във връзка с това и в рамките на кометентността си разяснения, указания и препоръки.
2. Да представлява фирмата на работодателя пред държавни контролни органи във връзка с извършване на проверки по спазване на действащото законодателство.
3. Да консултира и изработва необходимите документи, договори, писма, становища, свързани с дейността на фирмата.
4. Да дава редовно и навременно необходимите устни или писмени консултации, свързани с дейността на фирмата.
5. Да води преговори по сключване на договори, защитавайки правната позиция на работодателя.
6. Да преглежда и съгласува изготвените проекто договори, споразумения, анекси и кореспонденция, касаещи осъществяваната от фирмата на работодателя търговска дейност.
7. Да представлява работодателя пред съдебните, прокурорските, следствените и полицейските органи, пред органи на местната и централна власт, юридически лица и обществени организации и всякога, когато е изрично упълномощен за това.
8. Да изготвя качествено и в срок от името и за работодателя искови молби, жалби, възражения, становища, писмени защити, договори и други необходими документи, свързани с дейността на фирмата.

Изисквания към кандидатите:
- Магистърска степен по Право;
- Минимум 5 години стаж по специалността;
- Владеенето на английски език е предимство.;
- Отлични комуникативни, организационни и презентационни умения;
- Компютърна грамотност: Microsoft Word, Excel. Работа с програмни продукти, свързани с правно-информационни системи.
Работно време: от понеделник до петък, от 8,30 ч до 17,30 ч.

Ние Ви предлагаме:
Много добри условия на труд, възможност за професионална кариера и отлично трудово възнаграждение.

Необходими документи за кандидатстване: автобиография

Кандидатствай по тази обява
ВАН ХОЛДИНГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ВАН ХОЛДИНГ ЕООД
Всички обяви на ВАН ХОЛДИНГ ЕООД