05.04.2019, Ref.#: MDS-01/19
★★★★★ ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР - ПРЕДПЕЧАТ, Мегалан ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР - ПРЕДПЕЧАТ

Рекламно студио MANIA DESIGN, част от фирма „Мегалан” ООД във връзка с разширяване на дейността си търси да назначи :

Отговорности:

• Дизайн на различни по вид графични проекти по задания на клиенти;
• Създаване и обработка на векторни и растерни изображения;
• Техническа обработка на различни графични файлови формати;
• Извършване на предпечатна подготовка на файлове за широкоформатен, дигитален, офсетов и сито печат, както и такива за режещ плотер;
• Векторизиране и генериране на векторни изображения;
• Обработка на снимки – ретуш, колажи и пр.;
• Адаптации и корекции на клиентски визии;
• Спазване на зададените крайни срокове за одобрение;
• Директна работа с клиенти;
• Координация с търговския и производствения отдел на рекламното студио.

Изисквания:

• Практически опит на подобна длъжност – минимум 2 години;
• Практически опит в дизайна на рекламни материали - постери, каталози, дипляни, опаковки, табели, брандиране на обекти и др.;
• Художествено-творческо и пространствено мислене;
• Естетически усет;
• Познаване на технологичните особености при дигитален, широкоформатен, офсетов печат, а също и при изрязване на графики с режещ плотер;
• Познания за цветовите профили и палитри;
• Компютърна грамотност и бързина при работа с програми за векторна и растерна обработка на изображения: Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe PhotoShop, ;
• Владеене на английски език, ще се счита за предимство;
• Завършено висше образование или специализирани курсове в областта на графичния дизайн и фотографията или придобити практически познания.
• Задължително представяне на портфолио.

 Ние предлагаме:

• Отлични условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип;
• Развитие на креативния потенциал;
• Възможност за усъвършенстване на знанията в сферата на рекламния дизайн;
• Работно място – Студентски град;
• Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
• Стандартна работна седмица;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Позиция с мотивиращо възнаграждение;

Ако това съвпада с вашето CV и вашият досегашен опит, изпратете автобиография и снимка с референтен номер.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Кандидатствай по тази обява
Мегалан ООД  Известие за нови обяви
Повече за Мегалан ООД
Всички обяви на Мегалан ООД