13.04.2019, Ref.#: АР
★★★★★ АСИСТЕНТ PR И РЕКЛАМА, ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1400 BGN (Нето)

АСИСТЕНТ PR И РЕКЛАМА

Фирма "ДВ Елеганс" обявява свободна позиция за:

АСИСТЕНТ PR и РЕКЛАМА

Вие сте позитивна, креативна и активна личност!
Това е първата стъпка за да се решите и да кандидатствате при нас!

Задълженията, предвидени за позицията са:

- Планиране и организиране на рекламни кампании;
- Планиране на различни BTL- активности и изготвя предварителен бюджет за тяхната реализация;
- Планиране ATL- рекламните кампании на компанията;
- Пряко участие в проучването и анализирането на пазарния сегмент и определяне пазарните възможности за позициониране на бранда, съвместно със специалист "Маркетинг";
- Проучване и анализиране на конкурентни рекламни активности;
- Участва идейно и практически в осъществяването на специални събития и социални инициативи;
- Управлява и отчита работата с под-изпълнители - PR и рекламни агенции, печатници, дизайнери;
- Поддържа комуникация в социалните мрежи в унисон с корпоративната политика на компанията;
- Захранва корпоративния сайт с информация.

Основни изисквания към кандидатите:

- Висше образование в сферата на рекламата;
- Задължителен опит на същата или подобна позиция - минимум 1 година;
- Много добро познаване на медийния и рекламен пазар;
- Доказан опит в организирането на рекламни кампании и PR активности;
- Отлична компютърна грамотност;
- Ползване на английски език на работно ниво.

Нашето предложение към Вас:

- Възможност за дългосрочна работа в стабилна компания, с утвърдени позиции в модния бранш.
- Динамична и предизвикателна работа в ориентиран към резултати екип.
- Конкурентно трудово заплащане.

Благодарим на всеки проявил интерес и желание да стане част от екипа ни/!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. ДВ Елеганс ЕООД се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
Всички обяви на ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД