15.03.2019, Ref.#: RTR-HL
★★★★★ Работник товаро-разтоварни дейности, РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Работник товаро-разтоварни дейности
REMIX е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Поради разрастване обема на работа, екипът ни търси да назначи служители на следната позиция: "Работник товаро-разтоварни дейности".

Работното време е от 8:00 до 17:00ч.
Работата е на сумирано отчитане - от понеделник до неделя с два почивни дни на график.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Опит на същата или сходна позиция;
- Бързина на работа;
- Да сте отговорни към работата си;
- Да може да вдигате и пренасяте тежко;
- Да сте лоялни и изпълнителни.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Извършване на товаро-разтоварни дейности;
- Пренасяне, сортиране и измерване на големи обеми дрехи;
- Цялостно подреждане на склада/производството на компанията.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Работа на трудов договор и пълен работен ден;
- Много добро възнаграждение и социален пакет;
- Работа в позитивен и млад екип;
- Възможност за развитие на позиция "Мотокарист", като обучението се поема от компанията.

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Дружеството обработва личните данни на кандидати за работа единствено с цел извършване на подбор за обявената свободна позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Всички обяви на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД