15.03.2019, Ref.#: Под
★★★★★ ПОДГОТОВЧИК - САСА КЛУБ, СУИТ КАФЕ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
ПОДГОТОВЧИК - САСА КЛУБ
Персонал за ресторант SASA CLUB

SASA Club е заведение обединяващо вдъхновяващ атмосфера, модерен и стилен дизайн. Разполага с озеленена лятна и зимна градина, която още повече допринася за усещането за уют и спокойствие.
Заведението организира събития с популярни изпълнители, музика на живо, ефектни шоу програми. Кухнята, която предлага е изпълнена с неповторими авторски специалитети и десерти, както и класически предложения от европейската кухня.

Предишен опит не е задължителен, предлагаме фирмено обучение!

Задължения:
•Приема необезкостеното месо, риба и рибни продукти;
•Отговаря за подготвянето на заготовки.
•Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
•Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна;

Изисквания:

•Умение за работа в екип;
•Умение за самостоятелна работа;
•Енергичност;
•Сръчност;
•Организираност;

Нашето предложение:

•Фирмено обучение;
•Работа на смени;
•Работа в реална и динамична среда, сред млад екип;
•60% намаление на храната в ресторанта;
•Възможност за развитие;

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Телефон за връзка: 0882 999 022

Кандидатствай по тази обява
СУИТ КАФЕ ООД  Известие за нови обяви
Повече за СУИТ КАФЕ ООД
Всички обяви на СУИТ КАФЕ ООД