15.03.2019, Ref.#: GSE/0918
★★★★★ Шофьор Самолетообслужваща Техника - станция летище София, ГОЛДЕЪР ХЕНДЛИНГ БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София, Летище София (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1100 BGN (Нето)

Голдеър Хендлинг е водещ доставчик на наземно обслужване в авиационния сектор в Югоизточна Европа.
В резултат на разширяване на дейността си търсим да назчачим мотивирани кандидати с желание да се развиват в авиационния сектор за позицията на:

Шофьор Самолетообслужваща Техника - станция летище София

Основни задължения и отговорности:

  • Управлява всякакъв вид самолетообслужваща техника - транспортно МПС, пътническа стълба, лифтов автомобил, самолетен влекач, автомобил за вода и WC/De-icing автомобил, автомобил с УВЗ, ел.и мотовлекач, товарен повдигач;
  • Спазва изискванията за здраве и безопасност, противопожарна безопасност, правилата за движение и безопасност в района на летището.

Вашият профил:

  • Валидно удостоверение за управление на електокар и мотокар;
  • Валидна шофьорска книжка – категория C,D;
  • Ентусиазирана и позитивна личност.

Ние предлагаме:

  • Престижна работа на летище София;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Стартова заплата чиста сума за получаване 1 000 лева;
  • Заплата след 6 месеца чиста сума за получаване 1 100 лева;
  • Работа на смени;
  • Ваучери за такси от и до работа в рамките на град София в часовите пояси без градски траспорт;
  • Пълно обучение;
  • Опит в международна компания с високи професионални стандарти;
  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;
  • Постоянна и дългосрочна работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни. Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.

Кандидатствай по тази обява
ГОЛДЕЪР ХЕНДЛИНГ БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ГОЛДЕЪР ХЕНДЛИНГ БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на ГОЛДЕЪР ХЕНДЛИНГ БЪЛГАРИЯ ООД