15.03.2019, Ref.#: SCF-S-U-01/19
★★★★★ САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ, КЛУБ 35 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ
Във връзка с разширяване на своята дейност кафе-бар „CLUB 35” в  Студентски град търси да назначи позитивна и отговорна личност за длъжността:

Отговорности:

• Организира, контролира и ръководи процеса по обслужването на клиентите – посрещане, настаняване и изпращане на гостите;
• Спазва изискванията за високо ниво на обслужването;
• Осигурява качествено и навременно обслужване на гостите в заведението;
• Организира, ръководи и контролира работата на персонала;
• Отговаря за отчетите на обекта;

Изисквания:

• Професионален опит в бранша на заведения /клуб, дискотека, кафе-бар и други/ - минимум 2 години;
• Креативност, организационни способности и умения за работа в екип;
• Много добри комуникативни умения;
• Отлична езикова култура;
• Съзнателна,отговорна и енергична личност с изявени организаторски и лидерски качества.
• Предимство - владеене на английски език.

Ние ви предлагаме:

• Много добри  условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип;
• Гъвкаво работно място  с месторабота - Студентски град;
• Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Позиция с мотивиращо стартово възнаграждение плюс допълнителни социални придобивки;

Допълнителна информация:

• За повече информация може да позвъните на телефон 0877 77 92 04 или да ни посетите на адрес: ж.к.Студентски град, ул. Йордан Йосифов 16, до бл.35.

Ако това съвпада с вашето CV и вашият досегашен опит, изпратете автобиография и снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Кандидатствай по тази обява
КЛУБ 35 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КЛУБ 35 ЕООД
Всички обяви на КЛУБ 35 ЕООД