15.03.2019, Ref.#: OWL
★★★★★ Оператор обработка и въвеждане данни на компютър с начално/средно ниво Френски език, ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1200 до 1400 BGN (Бруто)
Оператор обработка и въвеждане данни на компютър с начално/средно ниво Френски език
„Олианс България“ ЕАД е филиал на френската компания “Groupe Owliance”, със сфера на дейност допълнителното доброволно здравно осигуряване във Франция. В нашият офис в София към момента сме над 340 служители, като до края на 2019 ще достигнем 400+. Във връзка с постоянното разширяване на дейността на екипите в компанията, търсим да назначим служители на позиция:

„Оператор обработка и въвеждане данни на компютър“ с начално/средно ниво Френски език

Ако сте учили или в момента изучавате Френски език, но го владеете на степен под или около средно (или по-високо) ниво – погледнете нашето предложение ...

• Стандартно работно време - понеделник до петък ( 09.00 - 18.00ч.), с възможност за по-гъвкаво работно време (след 6-ия месец), съобразено с предпочитанията ви ( 8 работни часа на ден в диапазона 08.00-19.00ч.);
• Трудов договор + ваучери за храна на стойност 60 лв. всеки месец + допълнителна здравна застраховка (разширен пакет ! ) + 24 дни платен годишен отпуск + бонусна схема след 6-ия месец;
Месторабота – гр. София широк център ( 30 метра от метростанция "Константин Величков") - нова, висок клас бизнес сграда;
• Бърз старт при одобрение, ако имате предизвестие – също не е проблем;
• Подходяща позиция и за учащи, но с възможност да съчетават с 40 часовата, упомената по-горе работна седмица.

Основни изисквания:

Френски езикосновно/средно ниво, за четене и разбиране предимно (писмена и устна кореспонденция не фигурира в процеса);
• Добра компютърна грамотност и сръчност при набиране на текст;
• Добра логическа мисъл и аналитични умения;
• Добри комуникативни умения, както и за работа в приятен екип;
• Желание за дългосрочна заетост и професионално развитие в международна компания с приятна работна атмосфера.

Вашите задължения включват:

• Коректна обработка и въвеждане на информация(на компютър) от един документ (полица) в базата данни на компанията;
• Други подобни, съпътстващи работния процес дейности.

Ще се свържем с всички одобрени кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

# обработка на данни
# работа с / на компютър
# плаващо работно време
# data entry operator / computer / PC

Кандидатствай по тази обява
ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД
Всички обяви на ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД