14.03.2019
★★★★★ Търговски представител, Агротайм ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Исперих; Постоянна работа; Пълно работно време
Търговски представител
„Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.

Вярваме, че правилният човек може да подобри бизнеса на компанията ни!

В момента търсим да назначим: Търговски представител за Северозападна България.Офис на фирмата- гр.Исперих

Основни отговорности:
* Поддържане, развиване и оптимизиране на връзките с вече съществуващи партньори;
* Откриване и изграждане на отношения с потенциални клиенти;
* Генериране на продажби;
* Изготвяне и изпращане на оферти,
* Изработване и представяне на презентации;
* Предлагане на професионално агро консултиране на клиентите на компанията в региона;
* Изготвяне на регулярни седмични и месечни отчети;
* Координиране на доставките и движението на продукти;
* Водене на кореспонденция по e-mail и телефон;

Изисквания:
* Агрономическо образование;
* Добри комуникационни способности и търговски нюх към продажбите;
* Минимум 2 години опит в областта на техническите продажби;
* Точно изпълнение на задачите в интензивна и динамична работна среда;
* Приоритизиране и организиране на проектите;
* Способност за работа в екип и амбиция за развитие;
* Добри професионални познания в областта на селското стопанство - ПРЗ, торове и семена;
* Шофьорска книжка и готовност за пътувания;
* Работа с Microsoft Office;

Опитът на подобна позиция е предимство.

Компанията предлага:
* Конкурентно възнаграждение;
* Възможности за получаване на допълнително такова по атрактивна бонус система;
* Възможности за развитие в динамична среда;

Необходими документи за кандидатстване: автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Кандидатствай по тази обява
Агротайм ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Агротайм ЕООД
Всички обяви на Агротайм ЕООД