14.03.2019, Ref.#: 2018-0105
★★★★★ ЕЛЕКТРОКАРИСТ склад Готова продукция, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота Радиново; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1200 до 1500 BGN (Бруто)

ЕЛЕКТРОКАРИСТ склад Готова продукция

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания за заемане на длъжността

  • Образование - средно;
  • Свидетелство за придобита правоспособност: "Водач на електрокари и мотокари в предприятията";
  • Готовност за работа на смени (първа, втора, нощна и редовна).

Предимства:

  • Работа с баркод скенер и складова програма;
  • Опит като Електрокарист - над 1 година.

Основни задължения:

  • Разпределяне, подреждане и товарене на готовата продукция.

Необходими документи: автобиография и копие от свидетелството за придобита правоспособност.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Сигурност, стабилност и коректност в трудово-правните отношения;
  • Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Богата социална дейност – футбол, фитнес, плуване, тенис на корт, инициативи свързани с подобряване на околната среда и др.

Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД