14.03.2019
★★★★★ ОБЕКТОВ РЪКОВОДИТЕЛ СТРОИТЕЛСТВО, СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
ОБЕКТОВ РЪКОВОДИТЕЛ СТРОИТЕЛСТВО
Строителна компания „СИТИ – ЕВРО ГРУП“ ЕООД  търси да назначи на трудов договор ОБЕКТОВ РЪКОВОДИТЕЛ СТРОИТЕЛСТВО

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше образование - ПГС, ССС
Опит като обектов технически ръководител – минимум 5 години.
• Организационни и ръководни умения – оптимално менажиране на строителни бригади и механизация
• Способност за координиране на снабдяването с материали на обекта и опит в отчитането на СМР
• Задължителни умения: компютърна грамотност (MS Office), AUTOCAD, категория „В“ за управление на МПС, работа с обикновени геодезически уреди

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Непосредствено оперативно ръководство на строителния обект:
• детайлно обследване и познаване на техническия проект в пълния му обем
• организация, разпределение и контрол на кадровия ресурс (строителни бригади, подизпълнители) и механизацията
• проследяване на изпълнението на СМР по етапи, съотнесено към графика за целия обект, ежедневен мониторинг на качеството на изпълнение, умения в делегирането на задачи към подчинените му по длъжност
Дейности по ЗЗБУТ:
• спазване на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на строителната площадка
• мероприятия по ПБЗ
• провеждане на всички видове инструктажи и отчет в инструктажните книги за тях.
Отчитане на СМР:
• месечни наряди на работниците
• цялостното изпълнение на СМР по етапи и изпълнените СМР от подизпълнители – количества и срокове.

ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И БОНУСИ

Минимална стартова заплата 3000 лв - в зависимост от квалификацията на кандидата, допълнителни бонуси,  възможност за професионално развитие и всички необходими условия за ефективно изпълнение на служебните ангажименти (служебен автомобил, лаптоп, smart-телефон).

Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg, като се изпрати подробна автобиография с актуална снимка. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

Очакваме интерес от кандидати, които не са подавали документи в предишните издания на обявата и имат задължително минимум 5-годишен опит като технически ръководител на обект!
Трудова биография на длъжности без практически опит и висше образование извън строителното инженерство не се считат за предимство!

Кандидатствай по тази обява
СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД
Всички обяви на СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД