14.03.2019
★★★★★ ПОМОЩНИК - ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ, СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
ПОМОЩНИК - ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше образование - ПГС, ССС или строителен техникум
• Опитът като обектов технически ръководител е предимство
• Организационни и ръководни умения, способност за координиране на снабдяването с материали на обекта и опит в отчитането на СМР, нагласа за екипна работа
• Задължителни умения: компютърна грамотност (MS Office), AUTOCAD, категория „В“ за управление на МПС, работа с обикновени геодезически уреди
• Доброто владеене на говорим и писмен английски език е предимство

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Цялостно подпомагане на техническия ръководител в непосредственото оперативно ръководство на строителния обект, организация, поръчка и проследяване на доставките на материали като количества и качество, дейности по ЗЗБУТ, и други възложени задачи за ритмичната работа на обекта

ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И БОНУСИ
Минимална стартова заплата - 2000 лв, в зависимост от квалификацията на кандидата, допълнителни бонуси, възможност за професионално развитие и всички необходими условия за ефективно изпълнение на служебните ангажименти.

Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg, като се изпрати подробна автобиография с актуална снимка. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

Очакваме интерес от кандидати, които не са подавали документи в предишните издания на обявата!

Кандидатствай по тази обява
СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД
Всички обяви на СИТИ - ЕВРО ГРУП ЕООД