13.03.2019, Ref.#: RPS
★★★★★ Ръководител проекти Строителство, ПАЙП СИСТЕМ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Ръководител проекти Строителство
Пайп Систем е утвърдена на българския строителен пазар компания, която предлага богата гама от услуги, свързани с реализацията на различни по вид строителни проекти - административни сгради, търговски обекти, хотели, жилищни сгради, индустриални и други. Компанията има 14-годишна история на пазара и продължава активно да се развива.

Във връзка с разработването на иновативен дългосрочен проект търсим опитен в управлението и силно мотивиран:

РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ СТРОИТЕЛСТВО

ОТГОВОРНОСТИ:

Управлява и координира всички дейности, свързани с цялостно изпълнение на строителен обект:

- Планира и ръководи управлението на строителните процеси
- Активно участва във водене на преговори, определяне на ценови нива и сключване на договори с фирми-подизпълнители и фирми, предоставящи външни за екипа му услуги в областта на строителството
- Участва в моделиране на изпълнението на проекта още на ниво оферта и тръжна процедура
- Управлява екип от технически ръководители, специалисти ПТО – груб строеж, довършителни работи, ВиК, ОВиК, ел. инсталации на строителните обекти на дружеството, както и екип от съпътстващи специалисти
- Отговаря за комуникация с възложители, строителен надзор, проектанти
- Систематично проверява всички части от работата на строителния екип
- Ръководи процеса по изпълнение на възложените за изпълнение проекти в цялата страна съвместно с техническите ръководители, следи изпълнението на заложените бюджети, извършва разпределяне на ресурсите, поверени на екипа му
- Преглежда и контролира планирания график спрямо актуалния напредък
- Отговаря за организирането на регулярни координационни срещи на екипа
- Инициира и проверява ежедневен и ежеседмичен план за извършените СМР
- Работи съвместно с подизпълнителите за постигане на целите на проекта по отношение на безопасност, качество, срок и цена.
- Следи за изпълнението на заложените бюджети, разходи за ресурсно обезпечение с хора, машини, механизация и материали
- Обобщава резултатите от изпълнението на проектите и предлага мерки за увеличаване на ефективността
- Носи пълна отговорност за изпълнение на проектите според договорените условия

ИЗИСКВАНИЯ:

- Образование: Висше строително образование
- Трудов стаж: Минимум 3 години стаж на подобна длъжност.
- Личностни качества: Аналитично мислене, ориентираност към резултат, умение за управление на разнообразни екипи и проекти, умение за спазване на приоритети, организираност
- Английски език на работно ниво (ще се счита за предимство)
- Възможност за пътувания в страната
- Шофьорска книжка, категория В

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Работа по иновативна методология в строителството
- Отлично заплащане, социален пакет, бонусна схема
- Работа в екип от висококвалифицирани специалисти
- Възможност за управление на големи проекти
- Обезпечение с нов служебен автомобил, лаптоп, мобилен телефон

Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички лични данни, документи и кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и GDPR.
Съгласен съм "Пайп Систем" АД да обработват данните ми за срок от 5 години и да мога да получавам от "Пайп Систем" АД информация, свързана с нови интересни позиции, съобразно моя опит и предишна квалификация.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ПАЙП СИСТЕМ АД  Известие за нови обяви
Повече за ПАЙП СИСТЕМ АД
Всички обяви на ПАЙП СИСТЕМ АД