13.03.2019, Ref.#: TRG9
★★★★★ Специалист продажби в Call Center, НИТЕЛ М ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 850 до 1700 BGN (Нето)
Специалист продажби в Call Center
Като динамично развиваща се компания в областта на Дигиталният
маркетинг, търсим ново попълнение в екипа ни.

Основните ти задължения ще са:
* да се смееш на шегите в офиса и покрай тях да гониш поставените цели
за обем продажби.
* въпреки безплатните напитки, да си отделяш време и за набиране на
нови клиенти.
* и не, няма да те изгоним ако не си вдиганеш телефона на клиент, но
все пак ще държим да поддържаш контакт с вече установените ни такива.

Нашите минимални изисквания са:

- да имаш Средно образование (няма да гледаме оценките ти по Химия)
- да имаш Много добри комуникативни умения и да ги използваш, освен при
общуването с клиенти и за по-нагоре споменатите шеги.
- да имаш Високо ниво на лична мотивация и желание за кариерно развитие.
- да имаш добри познания за MS Office: Word, Excel
- да имаш Предишен опит в областта на търговията и то ако може не като
клиент :)
- да имаш Владеене на Английски език на средно ниво

При нас ще намериш:

- Възможност да станеш част от млад и енергичен екип(наше вътрешно
изследване показа, че безплатното кафе в офиса допринася за това). :))
- Възможности за развитие в просперираща компания с високи стандарти.
- Мотивиращо заплащане, бонусова схема, обвързана с постигнатите лични
резултати.
- Възможност да разшириш своя опит и да придобиеш нови познания, далеч
от молекулярната кухня разбира се.:)))
- Възможност за професионално израстване.
- Атрактивни нива на заплащане след безплатно вътрешнофирмено обучение и
постигнати резултати.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички
кандидатури ще бъдат разгледани в условия на пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
НИТЕЛ М ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НИТЕЛ М ЕООД
Всички обяви на НИТЕЛ М ЕООД