12.03.2019, Ref.#: TARVAR
★★★★★ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, Деником ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
"ДЕНИКОМ ЕООД" е дистрибуторска фирма с над 27 годишно национално присъствие на българския пазар. Фирмата е водеща за България в сектор "направи си сам" (железарии, магазини за строителни материали и строителни фирми), като представлява марките: HENKEL, VARTA, WD-40, DUPLI COLOR, MOTIP, KANA, KLINGSPOR, HAWERA, STABILA, VIBAC, GRIZZLY, REMINGTON и др.

Фирмата търси да назначи търговски представител на постоянна позиция за гр. Варна и региона.

Основни изисквания:
- Компютърна грамотност;
- Презентационни умения;
- Комуникативност;
- Шофьорска книжка кат. В.

Основни задължения:
- Проучване и поддържане на търговски отношения с потенциални и съществуващи клиенти;
- Презентация на дейността на фирмата пред партньори
- Изпълнение на продажбените планове
- Изготвяне на справки и отчети за планираните задачи

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение - базисна работна заплата и бонуси на база постигнати резултати;
- Работа в млад и мотивиран екип от професионалисти
- Позиция във водещата българска компания, дистрибутор на световни марки

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV с актуална снимка, с посочен Ref. №

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Деником ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Деником ЕООД
Всички обяви на Деником ЕООД