12.03.2019, Ref.#: 7
Координатор на Събития Хлебна Къща София, СДРУЖЕНИЕ МЕЖДУНАРОДЕН СЪВЕТ НА САМОДЕЙНИТЕ СРЕДИЩА
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1500 BGN (Бруто)
Координатор на Събития Хлебна Къща София
Описание на организацията:

Международен Съвет на Самодейните Средища е водеща българска неправителствена организация, представляваща същевременно и социални предприятия. Мрежата Хлебни Къщи е програма на Международен Съвет на Самодейните Средища (М3С), основана от Д-р Савова-Григорова, културен антрополог от Университета „Принстън“ и „Пътешественик с мисия на годината 2012“ на световния National Geographic за работата си в 76 страни, където създава мост между различни култури и социални класи чрез иновативни методи свързани с месенето на хляб и други изкуства. Основният инструмент за социална промяна, който използваме са т.нар. общностни месения на хляб, които имат социален, терапевтичен и културно-образователен аспект. Мрежата бързо се разрастна благодарение на националната и международна популярност: към момента в България има седем Хлебни Къщи, като две от тях са специализирани в производството на квасен хляб (София и Габрово), а по света има програми и Хлебни къщи в над 18 страни на 5 континента.

Изисквания:

Ако споделяте нашите ценности – уважение, добронамереност, грижа, споделяне, мир и любов към хората, изразени чрез езика на хляба и желаете да станете част от една от водещите в сферата на социалното предприемачество неправителствени организации, М3С Ви дава възможност да станете част от екипа ни и да се развиете в ролята си на:

Основни задължения:

- Организира и реализира събития по методите на Мрежа Хлебни къщи
(платени събития - общностни месения за рожденни дни, тиймбилдинги (бредбилдинги), както и провеждането на безплатни общностни месения за групи в неравностойно положение)
- Маркетира платените услуги на Мрежа Хлебни Къщи и подготвя оферти;
- Координира дейностите по част от проектите на организацията;
- Осъществява и поддържа контакти с партньори и клиенти в България и чужбина и води международните обучения в методите на организацията;
- Осигурява материали и консумативи за провеждане на събития в Хлебната къща;
- Участва в изработването на брандирани материали за популяризиране дейността на ХК.
- Пътува в България и чужбина и участва в различни инициативи и проекти на организацията;
- Създаване и публикуване на съдържание на онлайн комуникационните канали на организацията (Месечен Newsletter, Facebook и web страници ;
- Участие в разработването на информационни и промотиращи материали на организацията (печатни материали, брандирани продукти);
- Участва в поддържане на физическото пространството на Хлебна къща;

Изисквания:

• Отлични социални и презентационни умения (работа с малки и големи групи, включително и уязвими групи);
• Маркетинг умения и представителност;
• Отлично ниво на писмена и устна комуникация;
•Про-активност и ориентация към постигане на резултати;
• Желание и умение за работа в екип;
• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо и по възможност на втори чужд език;
• Отлична компютърна грамотност;
• Опитът в участието в европейски проекти и проекти в социалната сфера е предимство;

Организацията предлага:

• Възможност за професионално развитие и усъвършенстване;
•Развиване на контакти и комуникация с международни партньори и мрежата на М3С по света;
• Работа в отдаден и динамичен екип;
• Принос към множество благородни каузи с реален резултат;
• Много добри условия на труд;

Финансови условия: Твърда заплата 1500 бруто + процент от събития/проекти

Ако виждате себе си като част от Международен Съвет на Самодейните Средища в програмата й Мрежа Хлебни Къщи изпратете ни актуална автобиография със снимка и кратко мотивационно писмо със subject “Кандидат за Координатор Проекти“.

СДРУЖЕНИЕ МЕЖДУНАРОДЕН СЪВЕТ НА САМОДЕЙНИТЕ СРЕДИЩА  Известие за нови обяви
Повече за СДРУЖЕНИЕ МЕЖДУНАРОДЕН СЪВЕТ НА САМОДЕЙНИТЕ СРЕДИЩА
Всички обяви на СДРУЖЕНИЕ МЕЖДУНАРОДЕН СЪВЕТ НА САМОДЕЙНИТЕ СРЕДИЩА