12.03.2019, Ref.#: EKK-Sf
★★★★★ СТАРШИ СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ, ФЬОНИКС Фарма ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
СТАРШИ СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ
Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен дистрибутор на фармацевтични продукти, медицински изделия и консумативи. Нашата мисия е да „доставяме здраве”, следвайки визията си да бъдем най-добрият интегриран доставчик на здраве, където и да сме и да осигуряваме първокласно обслужване на клиентите и партньорите ни.

Фокусирани сме към устойчив растеж чрез непрекъснато усъвършенстване. Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с тяхното развитие градим успешното развитие на цялата компания.

Отговорности на позицията:
  • Ръководи взаимоотношенията с поверените ключови клиенти/доставчици на компанията – фармацевтични производители:
             - Води търговски преговори, управлява договорните условия, вкл. на годишна база;
             - Анализира пазара, прави оценка на ситуацията и предприема действия;
             - Координира изпълнението на ангажименти за покупки, продажби, обороти, ръстове и др.;
             - Прави прогнози за покупки/продажби във връзка с целеви отстъпки и търговски условия;
  • Договаря търговски и маркетингови активности с доставчици;
  • Отговаря за развитието на партньорски взаимоотношения с нови ключови клиенти;
  • Изпълнява функцията на основен контакт с доставчици и ключови клиенти на компанията.

Изисквания:
  • Висше образование, предимство с икономически профил;
  • Опит в продажбите и управлението на взаимоотношения с ключови клиенти над 2 години, предимство е наличието на опит като Buyer или Junior Buyer;
  • Добро владеене на английски език;
  • Свободна работа с компютър - MS Office (Word, Excel, Power point), Internet;
  • Шофьорска книжка – категория В.

За успешното изпълнение на позицията е необходимо кандидатът:
  • Да е отличен търговец с комбинативно мислене;
  • Способен да работи самостоятелно и стремящ се към решаването на проблеми;
  • Старателен в работата си, постоянен в постигането на целите и внимателен с детайлите;
  • Увлекателен комуникатор, който лесно гради доверие;
  • Лесно работещ с други хора професионалист;
  • Отговорен и честен човек.
Ние предлагаме:
  • Динамична и креативна работа в международна компания;
  • Възможност за споделяне на практики и решения;
  • Работа в приятелски настроен екип в подкрепяща среда;
  • Възможност за развитие, спрямо интересите и стремежите на локално и международно ниво;
  • Атрактивно заплащане, основано на постигнатите резултати;
  • Удобна локация в близост до Студентски град.

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
При кандидатстване за позиция, Вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните си данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Закона за защита на личните данни и европейския Общ регламент за защита на личните данни.
Предоставените от Вас лични данни: три имена, адрес, електронен адрес, телефонен номер, дата на раждане, автобиография и други приложени по Ваша преценка документи, ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор за позицията, за която кандидатствате, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор.

ФЬОНИКС Фарма ЕООД, като администратор на лични данни поема отговорността да обработва личните Ви данни, като гарантира тяхната защита. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, както и право на заличаване.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ФЬОНИКС Фарма ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ФЬОНИКС Фарма ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФЬОНИКС Фарма ЕООД
Всички обяви на ФЬОНИКС Фарма ЕООД