12.03.2019
★★★ Директор на начално училище, ФОНДАЦИЯ ЗА ОБРАЗОВАТЕЛНА ТРАНСФОРМАЦИЯ  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Директор на начално училище
Фондация за образователна трансформация търси да назначи училищен директор на Основно прогресивно училище 3, София

Задължения и отговорности:
Директорът е отговорен за образователните дейности и организационното развитие на училището в съответствие с ценностите, мисията и визията на Прогресивните училища

Изисквания за заемане на длъжността:
За позицията търсим проактивни кандидати с минимум 5 години педагогически стаж; познания и опит в управлението на екипи, училищно и педагогическо планиране.
Опитът в работа с Монтесори среда и изпълнение на програми от International Baccalaureate е предимство.
Търсим кандидати, които познават нормативната уредба, свързана с образованието, и могат да оргaнизират спазването на държавните образователни стандарти, интегрирани с международните стандарти, заложени в прогресивния образователен модел.
Идеалните кандидати са открити и осъзнати, способни да носят отговорност и да овладяват различни екипни динамики, проявяват проактивност в проследяването и реализирането на световните тенденции в развитието на образованието.
Ползването на английски език – писмено и говоримо - е предимство.

Предлагаме:
Уникалната възможност да се включите в развитието на ново училище с прогресивен образователен модел, който реализира и постоянно търси начини за усъвършенстване на най-новите образователни тенденции.
Квалификации в България и чужбина
Подкрепа от екосистемата на Фондация за образователна трансформация
Отлични условия на труд
Трудов договор

Как да кандидатствате?

За да кандидатствате по тази обява, изпратете CV през системата на Jobs.bg.
Ще се свържем с одобрените кандидати.

ФОНДАЦИЯ ЗА ОБРАЗОВАТЕЛНА ТРАНСФОРМАЦИЯ  Известие за нови обяви
Повече за ФОНДАЦИЯ ЗА ОБРАЗОВАТЕЛНА ТРАНСФОРМАЦИЯ
Всички обяви на ФОНДАЦИЯ ЗА ОБРАЗОВАТЕЛНА ТРАНСФОРМАЦИЯ