06.03.2019
★★★★★ ОЦЕНИТЕЛ ОБЛЕКЛА ЗА ОНЛАЙН МАГАЗИН, МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1000 до 1600 BGN (Бруто)
ОЦЕНИТЕЛ ОБЛЕКЛА ЗА ОНЛАЙН МАГАЗИН
Търговската марка Мания стартира през 1996 г. в гр. Варна и днес 22 години по-късно магазини „Мания“ с повече от 200 служители в 20 града са най-голямата франчайз верига в България и една от водещите компании в Източна Европа, занимаваща се с търговия на дрехи втора употреба.

Развитието на марката Мания в последните години като символ на качествени дрехи втора употреба на достъпни цени по естествен път доведе до разширяване на дейността ни и създаването на нашия онлайн магазин-Мания Онлайн, където предлагаме невероятни находки на световни модни брандове.

Гордеем се с нашия екип от професионалисти, обединени от позитивно мислене и желание непрекъснато да се учи и усъвършенства.

Във връзка с разширяване на дейността ни търсим служител на позиция

Твоите отговорности:
• Въвежда характеристики на продуктите, текстово описание и цена на артикула в специализиран софтуер;
• Определя цена на артикула съгласно ценовата политика на компанията;
• Прави последващ контрол на качеството на артикулите за електронния магазин и дава обратна връзка на Отговорник подбор и качество на стоката;
• Дава предложения и препоръки за представяне на артикулите в сайта;

Нашите очаквания към теб:
• Познаване на търговските марки на дрехи и аксесоари;
• Познаване на ценовите сегменти и политики за намаления на марките дрехи и аксесоари;
• Умение да определи бързо и точно размера на дрехата;
• Умение да разпознава мъжка и дамска дреха или аксесоар;
• Бързина, отговорност и организираност при изпълнение на задълженията;
• Прецизност и внимание към детайла;
• Опит с приложенията на MS Office: Word и Excel.

Нашето предложение:
• Дългосрочен ангажимент в постоянно развивща се компания в сектора на електронната търговия;
• Работно време от 08:00 ч. до 16:30 ч. от понеделник до петък. Възможност за по-ранно тръгване от работа при изпълнение на дневната норма;
• Задължителни почивни дни са събота, неделя и официалните празници;
• Атрактивно възнаграждение, състоящо се от твърда част и стимулираща бонусна система:
       • Бонуси за резултат, възлизащи на до 30% над основното трудово възнаграждение;
       • Допълнителен екипен бонус при изпълнение на месечна норма.
• Въвеждащо обучение;
• Добри условия на труд и приятна работна атмосфера в млад и енергичен екип;
• Допълнителни социални придобивки (ваучери за храна, Мултиспорт карти, пътни).

Ако нашето преложение е предизвикало Вашия интерес и желание да поемете следващото си професионално предизвикателството, моля изпратете своята автобиография.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
С изпращане на кандидатурата си за работа вие предоставяте съгласие за обработка на личните ви данни за целите на подбора. Всички данни, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.

Кандидатствай по тази обява
МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД
Всички обяви на МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД