05.03.2019, Ref.#: 2-1
Графичен дизайнер/ка, МАЙНД - БГ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Графичен дизайнер/ка
Фирма, която притежава луксозни салони за красота и блогърски сайтове търси да назначи служител за позицията „Графичен дизайнер/ка” с желание за работа и дългосрочна заетост.

Основни задължения:
• Концепция и дизайн на печатни рекламни материали – брошури, етикети, кутии, дипляни, стикери и др.;
• Поддържане на социалните страници на фирмата във Facebook и други социални медии;
• Поддържане на официалните сайтове на фирмата (Content, SEO);
• Администриране на поръчки, свързани с печатни материали;
• Обработка на изображения;
• Проучване, отнасящо се до творчески идеи и създаване на концепции;
• Изработка на визии за интерфейс на имейл, банери, икони и др.;
• Подбор и обработка на снимки за статии, блог, категории и др.

Изисквания:
• Минимум 1 година опит на подобна длъжност с опит в графичния дизайн;
•Отлично владеене на английски език – писмено и разговорно;
• Отлично познаване на Adobe CS4 suite (PC), особено Illustrator, Photoshop и Indesign;
• Разбиране на процесите на печат, предпечатна подготовка и уеб базираните технологии;
• Отговорност при управлението на печатни поръчки и при взаимоотношенията с външни партньори;
• Способност за справяне в кратки срокове;
• Отлични умения за работа в екип.

Предимства:
Добри познания в Web Design областта;
Завършени допълнителни курсове и сертификати.

Какво предлага компанията:
- Aтрактивно възнаграждение;
- Динамична работна среда в млад и мотивиран екип;
- Възможност за кариерно развитие;
- Работа в офис в центъра на гр. София.
- Стаи за почивка и кухня;
- Въвеждащо обучение;
- Трудов договор с фирма "Майнд БГ" ЕООД при постъпване;
- Коректно отношение от страна на работодателя.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV със снимка.

Благодарим Ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок.
Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

Кандидатствай по тази обява
МАЙНД - БГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАЙНД - БГ ЕООД
Всички обяви на МАЙНД - БГ ЕООД