05.03.2019
Аниматор, Центърс 2010 ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 500 до 1000 BGN (Нето)
Аниматор
Детски парти център търси да назначи детски аниматор за почасова работа на смени.

Изисквания към кандидата:

- желание и мотивация за работа
- организаторски умения
- комуникативност, умения за работа в екип, коректност и отговорност към работата.

Ние предлагаме:
- 4 часови смени съобразени с графика за учащи
- нетна заплата от 500 до 1000 лева
- работа в млад и динамичен екип;
- гъвкаво работно време;
- възможност за целодневна заетост;

Твоите задължения:
- почасово забавление на деца от 1 до 7 години.
- организация на детски рождени дни
- организация за детски партита, взимане на резервации, сервиз за родителите.
Ако мислите, че отговаряте на изискванията, и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпращайте автобиография с актуална снимка. До интервю ще бъдат допуснати само одобрените кандидати.
Задължително е да ОБИЧАТЕ децата, да сте много търпеливи и внимателни, да сте чисти и подредени.
Трудов договор, млад екип, отлични условия на труд.

Кандидатствай по тази обява
Центърс 2010 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Центърс 2010 ЕООД
Всички обяви на Центърс 2010 ЕООД