01.03.2019, Ref.#: 3
ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК ПУБЛИЧНО ИЗПЪЛНЕНИЕ, МУЗИКАУТОР СНЦ
Месторабота Ловеч; Постоянна работа; Непълно работно време
ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК ПУБЛИЧНО ИЗПЪЛНЕНИЕ
MusicPro e съвместна услуга за лицензиране на музика на МУЗИКАУТОР и ПРОФОН. Двете организации са сдружения за колективно управление на авторски и сродни права в музиката. Дружествата са с нестопанска цел и са създадени да защитават и управляват правата на автори, изпълнители и продуценти на звукозаписи. Дейността на отдел Публично изпълнение е лицензиране на музиката в широк кръг търговски обекти, като хотели, заведения и магазини.
Във връзка с развитие на съвместната услуга MusicPro сдруженията набират регионални представители.

Основни задължения:
- Реализиране на музикалния лиценз за почти целия световен и български репертоар сред туристически и търговски обекти;
- Посещения на търговски и туристически обекти ползващи музика и осъществяване на преговори за тяхното лицензиране;
- Водене на последваща комуникация, свързана с лицензиране на музика за търговски обекти;
- Изготвяне на отчети за извършената дейност;
- Следене на срокове и плащания;

Нашите изисквания:
- Висше образование;
- Опит в работата с клиенти и/или предлагането на услуги - минимум една година;
- Добри умения за работа с компютър;
- Добри комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Отговорно и добросъвестно отношение;
- Постигане на високо ниво на обслужване и удовлетвореност на клиентите;
- Реализиране на целите и планираните показатели;

Дружеството предлага:
- Много добри условия на работа;
- Мотивиращо стартово възнаграждение, твърдо възнаграждение плюс бонуси обвързани с резултатите;
- Сключване на граждански договор с юридическото лице МУЗИКАУТОР;
- Възможност за работа на ненормирано работно време;
- Първоначално и последващи обучения;
- Възможност за придобиване на професионален опит в реализацията на музикални права;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо, чрез бутона „Кандидатствай за тази обява“ до 15.03.2019г.

От МУЗИКАУТОР събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви и мотивационното Ви писмо, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

Кандидатствай по тази обява
МУЗИКАУТОР СНЦ  Известие за нови обяви
Повече за МУЗИКАУТОР СНЦ
Всички обяви на МУЗИКАУТОР СНЦ