15.03.2019
★★★★★ ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ, ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1100 BGN (Нето)
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Фирма "ДВ Елеганс" обявява свободна позиция за Продавач-консултант.

Изисквания:

- Опит в продажбите
- Умение да общувате свободно с клиенти
- Умение да работите в екип и сте силно концентриран към постигането на високи резултати

Вашите отговорности:

- Отлично консултиране и обслужване
- Аранжиране и поддържане добрата визия на магазина
- Работа с касов апарат и ПОС терминал
- Поддържане на хигиената в обекта

Нашето предложение:

- Постоянна работа на трудов договор
- Възможност за професионално развитие
- Работа на график, с 2 почивни дни
- Стартово нетно възнаграждение в размер на 1100.00 лв., както и бонусна система, обвързана с личните и екипните резултати

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. ДВ Елеганс се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
Всички обяви на ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД