01.03.2019
★★★★★ ФАСИЛИТИ МЕНИДЖЪР, БЛД Хоумс ЕООД
Месторабота София, ул. Тинтява 126 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време
ФАСИЛИТИ МЕНИДЖЪР
Ако Вие имате опит в управление на сгради и жилищни комплекси, притежавате отлични комуникационни, организационни и лидерски умения, и технически познания, ние имаме следното предложение за Вас – да се присъедините към нашия екип от професионалисти като Фасилити мениджър за нашите обекти.

Кои сме ние?

BLD е строително-инвестиционна компания, изцяло фокусирана върху изграждането на модерни, функционални и реализирани с високо качество жилищни проекти. Част сме от семейството на AG Capital – най-големият холдинг за недвижими имоти в България с 25 годишен опит. Основани сме през 2006 год. и стъпвайки върху стабилната основа на придобития опит, днес ние сме уверени, че притежаваме необходимите познания и възможности, за да предоставим продукт с високо качество и изцяло съобразен с изискванията и индивидуалните потребности на нашите клиенти.

Какви ще са вашите отговорности като Фасилити мениджър в BLD?

• Изготвяте планове за управление на сградите и комплексите, които се строят от компанията
• Организирате и осъществявате цялостно управление и поддръжка, а именно осигурявате охрана, техническа поддръжка, портиер, озеленяване и други подобни услуги, според вида на обекта, чрез екипа на звеното
• Планирате и контролирате енергийното потребление на общите части на сградите
• Грижите се за осигуряване на пожарната и аварийна безопасност на сградите
• Следите за стриктното спазване на законовите разпоредби за здраве и безопасност при работа
• Организирате и участвате в общите събрания на управляваните сгради и комплекси
• Водите преговори и сключвате договори с подизпълнители и със собственици на имоти в сградите и комплексите, когато е необходимо
• Грижите се за събиране на вземанията за управление и поддръжка от собствениците на индивидуални имоти.

Какво изискваме от Вас за позицията Фаисилити мениджър?

• Висше образование, икономическа специалност е предимство
• Минимум 3 години професионален опит в управление на жилищни сгради
• Компютърна грамотност: MS Office
• Владеене на английски език – писмено и говоримо е предимство
• Свидетелство за управление на МПС: Категория В

Вашите умения и компетенции:

• Ръководни умения
• Умения за управление на конфликтни ситуации
• Умения за работа в екип
• Желание да учите нови неща
• Стремеж към постигане на резултати
• Инициативност
• Коректност
• Лоялност

Какво предлагаме Ние?

• Трудов договор и коректни взаимоотношения
• Отлични условия на труд
• Работа в амбициозен екип от професионалисти
• Мотивиращо възнаграждение

Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и единствено за целите на настоящия подбор. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
БЛД Хоумс ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БЛД Хоумс ЕООД
Всички обяви на БЛД Хоумс ЕООД