27.02.2019
Фотограф за Аква парк, АМБЪР М - ДИМИТЪР МЛАДЕНОВ
Месторабота Созопол; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Фотограф за Аква парк
Търсим да назначим фотограф за работа в Аквапарк.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Работа на трудов договор;
Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите;
Осигурена квартира;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Заснемане на хората в аквапарка;

ИЗИСКВАНИЯ:
Опит в областта на фотографията;
Умения за работа в динамична среда;
Владеене на английски език;
Владеене на руски език е предимство;
С предимство ще се разглеждат кандидати с опит в професионалното снимането;

Ако предлаганата позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуално CV и пожелание портфолио чрез уебсайта на jobs.bg.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
АМБЪР М - ДИМИТЪР МЛАДЕНОВ  Известие за нови обяви
Повече за АМБЪР М - ДИМИТЪР МЛАДЕНОВ
Всички обяви на АМБЪР М - ДИМИТЪР МЛАДЕНОВ