15.03.2019
★★★★★ Експерт управление на човешките ресурси с НЕМСКИ език, Promedica24 Care BG EOOD  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
Експерт управление на човешките ресурси с НЕМСКИ език
Станете част от нашия млад и динамичен екип!

Фирма Promedica24 започва своята дейност във Варшава, Полша през 2004 г. и към момента е лидер в сектора за здравна помощ на възрастни хора на европейския пазар. Фирмата предлага професионална помощ в грижите за възрастни и техните семейства, като наема специализиран медицински персонал за държавни институции и частното здравеопазване в страните от Западна Европа и Полша. Нашата мисия е да осигурим на клиентите си и на техните близки безопасност и комфорт през есента на живота им. Етика, стабилност и висока култура на работа са основа на отношенията ни, както с нашите клиенти, така и с нашия персонал и бизнес партньори. „С грижа за хората“ е мотото, което определя нашата работа. Предлагаме стабилна заетост и възможност за развитие. Ценим инициативността, креативността и чувството за отговорност.

Отговорности:
- Координиране на уреждането на личните документи и пътуванията на служителите;
- Управление на договори с наши клиенти;
- Подготвяне на предложения за заминаване;
- Съставяне на документация;
- Обслужване на CRM системата за подпомагане на процесите;
- Изготвяне на отчети.

Изисквания:
- Задължително владеене на НЕМСКИ език на комуникативно ниво;
- Опит в обслужването на клиенти;
- Реализиране на задачите, работа в ограничени срокове;
- Комуникативни и презентационни умения;
- Организационни умения;
- Много добро познаване на MS Office.

Предлагаме:
- Трудов договор с "Промедика 24 Кеър БГ" ЕООД;
- Обучение свързано с всички елементи на работата;
- Интересна работа в развиваща се фирма на самостоятелна позиция;
- Възможност за развитие, работа изпълнена с предизвикателства;
- Приятна работна атмосфера.

Запазваме си правото да се свържем само с избраните от нас кандидати.
Моля, изпращайте CV с актуална снимка.
Промедика24 събира личните данни само за целите на подбора, основните права на субектите на данните, данни за контакт с Промедика, както и информация за надзорния орган по защита на данните (Комисия за защита на личните данни).
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
Promedica24 Care BG EOOD  Известие за нови обяви
Повече за Promedica24 Care BG EOOD
Всички обяви на Promedica24 Care BG EOOD