12.02.2019
★★★★★ ЗАВАРЧИЦИ MIG/MAG/TIG/WIG, TECHVISIE PERSONEELSDIENSTEN CENTRAAL B.V.
Месторабота Deventer / Netherlands; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2500 EUR (Бруто)
ЗАВАРЧИЦИ MIG/MAG/TIG/WIG
TECHVISIE BV разполага със свободни позиции за ЗАВАРЧИЦИ, ПОЦИНКОВЧИЦИ

За наши клиенти целогодишно набираме заварчици MIG/MAG,TIG,WIG, ПОЦИНКОВЧИЦИ

Ако имате опит в заваряването, имате комукативен английски език и имате желание да работите в чужбина при добри условия на работа и пребиваване, не се колебайте да изпратите Вашата автобиография (СВ) на английски език

Описание на позицията:

Извършва оразмеряване, заваряване и съединяване на метални и стоманени компоненти и детайли

Изисквания

Трудов стаж по професията или свързана такава от минимум 2 год.

Английски език на комуникативно ниво

Специализирани сертификати за заваряване

Желание за работа в динамична среда и професионално развитие

Techvisie BV предлага:

• Редовни нетни седмични плащания започващи от € 500 + за квалифицирани специалисти (на база 40 часа работна седмица)

• Възможност за увеличение на заплатата след трети работен месец

• Възможност за дългосрочна заетост и допълнителни часове

• Настаняване, осигурено от нас в самостоятелна стая с безпроблемен интернет и всички необходими удобства

• Ваканционни средства и 24 ваканционни дни годишно

• Здравно и пенсионно осигуряване според действащото в Нидерландия

• Служебен автомобил, в случай че не разполагате със собствен превоз

• Работно облекло

• Лице за контакт на български език, както и на английски език за директна помощ от агенцията 24/7.

• Подпомагаме първоначалната адаптация на нашите служтели като съдействаме за необходимите документи BSN номер, банкова сметка, здравно застраховане. На разположение са мениджъри, които съдействат при разрешаването на въпроси от битов и трудов характер, включително в извънработно време

Допълнителна информация

Приоритетно се разглеждат СВ на английски език

Наличието на собствен автомобил е предимство

Ще се свържем с Вас в кратък срок по телефон или електронна поща.

TECHVISIE PERSONEELSDIENSTEN CENTRAAL B.V.  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за TECHVISIE PERSONEELSDIENSTEN CENTRAAL B.V.
Всички обяви на TECHVISIE PERSONEELSDIENSTEN CENTRAAL B.V.