12.02.2019, Ref.#: 5645
Графичен дизайн и предпечат - стажант, АБ КОМЮНИКЕЙШЪНС ЕООД
Месторабота София; Стаж; Пълно работно време
Графичен дизайн и предпечат - стажант

AB Communications е първата PR агенция в България изключително специализирана в предоставянето на услуги за агробизнеса у нас. От близо 10 години фирмата работи с едни от най-големите земеделски производители и преработватели в страната, с множество чуждестранни вносители на продукти за агросектора, банки и финансови институции, застрахователни компании, както и с представителните държавни институции. AB Communications предлага широк спектър от услуги, чиято цел е успешната реализация на нейните клиенти както на пазара, така и в общественото и медийното пространство.
Едно от основните дейности на фирмата е издаване на месечно списание АГРОЗОНА и поддържане на информационен сайт.

Основни задължения:

• Дизайн и предпечат на печатни и дигитални материали;
• Обработка на графични изображения за сайтовете и социалните медии на компанията;
• Участва идейно в разработването на маркетинговите кампании.

От кандидатите очакваме:

• Базови познания по някои от програмите Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw;
• Желание за придобиване на опит и нови знания;
• Мотивация за работа;
• Готовност за започвана на работа след приключване на стажа;

Нашите изисквания:

• Релевантно образование по специалността - може и в процес на обучение;
• Познания и опит в сферата на Web услугите;
• Креативност и желание за работа в натоварена среда, изискваща висока концентрация и ефективност;
• Отговорно отношение и спазване на срокове;
• Отношение към детайлите;
• Креативност и иновативно мислене;
• Шофьорска книжка, кат В е предимство.

За предимство се счита:

• За предимство се счита опит като графичен дизайнер на печатни и дигитални материали;
• Опит в програми за видео монтаж;
• Опит в областта на уеб-дизайна, изработка на сайтове, динамични банери и др.

Ние предлагаме:

• Трудов договор;
• Професионално обучение;
• Отлични възможности за професионално и кариерно развитие.

Обявата е подходяща и за студенти.

Ако тази обява представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте като изпратите автобиография и актуална снимка.
Автобиографии на място, не се приемат.

Първоначалният подбор на кандидатите ще се извърши по документи, като само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
АБ КОМЮНИКЕЙШЪНС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АБ КОМЮНИКЕЙШЪНС ЕООД
Всички обяви на АБ КОМЮНИКЕЙШЪНС ЕООД