12.02.2019
★★★★★ СКЛАДОВ РАБОТНИК, БИТТЕЛ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив, ул. "Нестор Абаджиев" 13 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

станете част от екипа ни!

Биттел е водеща българска компания с основна дейност внос и дистрибуция на климатична техника, мебели за дома и офиса, домофонни системи, дронове, системи за контрол на достъп и телекомуникационно оборудване. Компанията е представител и вносител на световните марки Panasonic, Gigaset, Alcatel, Nippon, Cobra, Daikin, Carmen и други.

ВЪВ ВРЪЗКА С РАЗШИРЕНИЕТО НА ДЕЙНОСТТА НА КОМПАНИЯТА,

БИТТЕЛ ТЪРСИ

СКЛАДОВ РАБОТНИК

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Товаро-разтоварна дейност;
  • Приемане на стоки от доставчици;
  • Предаване на стоки на клиенти;
  • Подреждане и преместване на стоката в склад.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

  • Отговорност към поставените задачи;
  • Прецизност и изпълнителност;
  • Свидетелство за управление на мотокар и електрокар е предимство;
  • Валидна шофьорска книжка е предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Коректни
    трудови отношения
  • Работа
    в млад и динамичен екип
  • Mодерна и иновативна работна среда
  • Възможност
    за професионално развитие
  • Мотивиращо
    заплащане
  • Субсидирана карта за спорт
    Спортни инициативи
  • Карти за преференциални условия в търговски обекти и др.
  • Безплатни годишни
    медицински изследвания
  • Удобно работно време
    с почивни дни събота и неделя, както и официалните празници
  • Служебен паркинг

Кандидатствай по тази обява
БИТТЕЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БИТТЕЛ ЕООД
Всички обяви на БИТТЕЛ ЕООД