12.02.2019, Ref.#: 1003
★★★★★ Инженер ОВК инсталации, СОФКЛИМА БГ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски
Инженер ОВК инсталации
Във връзка с разширяване на дейността си Софклима БГ ООД търси да назначи "Инженер ОВК инсталации":

Изисквания:

- Висше образование специалност - Топлотехника, Климатична техника, Хладилна техника или подобно;
- Английски език;
- Autocad, MS Office;
- Шофьорска книжка - категория В;
- Възможност за командировки в страната и чужбина;
- Умения за спазване на стриктни срокове, инициативност, постоянство, адаптивност и позитивна нагласа към работата;
- Трудолюбие и коректност;

Задължения:

- Изготвяне на оферти и запитвания към клиенти и доставчици;
- Изготвяне на схеми и чертежи на Autocad;
- Разработване на идейни проекти за Климатични, Вентилационни и Отоплителни системи;

Ние предлагаме :

- Възможност за дългосрочна професионална кариера;
- Работа в екип от професионалисти, готови да споделят знания и добри практики;
- Отлично възнаграждение, допълнителни бонуси;
- Служебни: автомобил, телефон, преносим компютър;

Фирмата предлага конкурентно заплащане, работа в млад и амбициозен екип, обучения и възможност за развитие.

Ако това предложение представлява професионален интерес за Вас, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
СОФКЛИМА БГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за СОФКЛИМА БГ ООД
Всички обяви на СОФКЛИМА БГ ООД