11.02.2019, Ref.#: 00321
★★★★★ Търговски представител, КОЗМЕТИК ЕКСПРЕС ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Русе; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1050 до 1400 BGN (Бруто)
Търговски представител
Ние вярваме, че за все повече хора високото качество, доброто здраве и връзката с природата се превръщат в начин на живот. Стремим се да предлагаме стойностни продукти на българския пазар, израз на този начин на живот.

Козметик Експрес е вносител и дистрибутор на козметика Himalaya Herbals, Swiss Image, четки за зъби Bio Care, аксесоари B-max и аксесоари за коса Алора, като обслужваме директно магазините.

Търсим един търговски представител за области Русе, Силистра, Разград и Търговище.

Отговорности:
- Създава, поддържа и развива търговски отношения с обектите в поверената му/й зона;
- Осигурява периодични търговски посещения в обектите си и взима заявки;
- Следи за прилагането на мърчандайзинг стандартите на компанията;
- Развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря;
- Организиране на промоционални активности в търговски обекти.

Изисквания:
- Комуникативност и оперативност;
- Търговски опит;
- Шофьорска книжка;
- Препоръка от предишен работодател е предимство;

Работата е целогодишна. Фирмата е с повече от 20 години опит в областта на дистрибуцията.

Ние предлагаме:
- Мотивиращо заплащане, обвързано с постигнатите резултати;
- Възможност за работа в бързо развиваща се компания;

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и снимка чрез бутона Кандидатствай.

Съжаляваме, но ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

Кандидатствай по тази обява
КОЗМЕТИК ЕКСПРЕС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КОЗМЕТИК ЕКСПРЕС ЕООД
Всички обяви на КОЗМЕТИК ЕКСПРЕС ЕООД