11.02.2019
Шофьор-пласьор, СИМИД АГРО ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1230 до 1536 BGN (Бруто)
Шофьор-пласьор
Шофьор - пласьор - категория B-C
Фирма "Симид Агро "ЕООД база Враца занимаваща се с производство и пласмент на хлебни изделия, търси да назначи шофьор-пласьор.

Изисквания към кандидатите:
- Активен шофьор с категория "B-C"
- Средно образование
- Лоялност и чувство за отговорност
- Опит като шофьор на товарен автомобил(бус)
- Възможност за започване на работа сутрин рано
Задължения:
- Спазване на работното време и графика за доставки до крайния клиент
- Опазване на поверения автомобил и имущество
- Отговорно отношение към поставените задачи
Ние предлагаме : - Постоянен трудов договор
- Добри условия на труд
- Коректно заплащане
-Платен годишен отпуск – 20 дни
Опит в дистрибуцията на стоки с товарен автомобил ще бъде считано като предимство.
Ако предложението представлява интерес, моля изпратете ни автобиография.С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на
индивидуална среща.Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго
конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД

Кандидатствай по тази обява
СИМИД АГРО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СИМИД АГРО ЕООД
Всички обяви на СИМИД АГРО ЕООД