11.02.2019, Ref.#: 1185
★★★★★ БАРМАН/КА, ВИТАФИКС ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 650 до 950 BGN (Нето)
БАРМАН/КА
VITAFIX търси БАРМАН/КА за ОБЕКТИТЕ В МОЛ ПЛОВДИВ И Р.ДАСКАЛОВ

- Ориентирани към здравословното хранене
- Енергични
- Усмихнати кандидати за работа.

Предлагаме :

- Обучение със заплащане
- Възможности за гъвкаво работно време.
- Трудов договор и социални осигуровки
- Конкурентно възнаграждение
- Безплатна консумация в заведението до определен размер

Основни задължения и изисквания:

- Приготвяне на фрешове
- Продажби /работа с каса и контакти с клиенти/
- Здравна книжка
- Комуникативност и умение за работа в екип
- Желание за работа в приятелска атмосфера

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Телефон за контакти: 0888708217

Кандидатствай по тази обява
ВИТАФИКС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ВИТАФИКС ЕООД
Всички обяви на ВИТАФИКС ЕООД