11.02.2019
★★★★★ ОФИС АДМИНИСТРАТОР, АЛТЕРНАТИВА БГ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
ОФИС АДМИНИСТРАТОР

Отговорности на кандидатите:

Обслужване на входящи и изходящи телефонни обаждания;
Консултации с клиенти по телефон;
Организиране и координиране на срещи с клиенти;
Презентиране на фирмата пред потенциални клиенти – телефонни обаждания, изпращане на оферти, организиране на лични срещи
Организиране и съхраняване на документи и файлове, по реда и начина създаден във фирмата;

Изискванията към кандидатите са:

Завършено висше или средно образование;
Отлични комуникационни умения;
Високо ниво на езикова грамотност, отлична езикова култура;
Високо ниво на компютърна грамотност (MS Office – WORD, EXCEL, Outlook);
Съобразителност и организираност;
Умения за работа в екип

Личностни качества на кандидатите:

Организираност, точност и прецизност при работа с документи;
Умения за приоритизиране на поставените задачи, аналитичност;
Умения за коректно и навременно поднасяне на информация;
Добра култура на комуникация и поведение - отзивчивост, любезност, приветливост и търпеливост;
Чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
Конфиденциалност и лоялност;
Желание и амбиции за професионално развитие.

Ние предлагаме:

Екип от усмихнати и динамични професионалисти;
Работна среда, в която може да споделите Вашия опит, мнение и идеи;
Постоянен трудов договор
Твърдо възнаграждение и допълнителни бонуси

Кандидатствай по тази обява
АЛТЕРНАТИВА БГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АЛТЕРНАТИВА БГ ЕООД
Всички обяви на АЛТЕРНАТИВА БГ ЕООД