11.02.2019
Дизайнер/ специалист предпечат, Бит и техника ООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 750 до 900 BGN (Бруто)
Дизайнер/ специалист предпечат
"Оле Принт" е търговска марка на „Бит и техника” ООД. Фирмата е специализирана в разработването, издаването и
разпространението на учебници, учебни помагала, комплекти с дидактически материали и методическа литература. От
2009г. „Бит и техника” ООД разшири дейността си, закупувайки модерна печатна и компютърна техника и започва да
предлага услуги в сферата на полиграфията и рекламата под търговското наименование „Оле принт”.

Във връзка с допълнително разширяване на нашия бизнес търсим дизайнери/специалисти предпечат за нашата
рекламна и печатна дейност.

Описание на основните задачи:

Приемане на файлове за печат.
Оценка на тяхната пригодност за печат в съответствие с изискванията на конкретните машини.
Предпечат и коригиране на файловете там, където е нужно.
Дизайн на рекламни материали (визитни картички, флаери, дипляни, брошури, каталози, плакати, менюта, календари и
т.н.).
Дизайн на лога.
Обработка на снимки.

Изисквания:

1. Отлично боравене с програмни продукти за обработка на растерна и векторна графика.
2. Познаване спецификите на предпечатния процес в сферата на дигиталния печат.
3. Умения в сферата на "Color management".

Специализираното образование, допълнителната квалификация по специалността и опита в тази сфера са от голямо
значение.

Първия кръг на подбор се извършва по документи.

Втория кръг на подбор ще се състои в събеседване и практически тест. Одобрените на първи кръг
кандидати ще получат набор от тестови файлове за предпечат/дизайн както и инструкции касаещи конкретната
задача.

Одобрените на втори кръг кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
Бит и техника ООД  Известие за нови обяви
Повече за Бит и техника ООД
Всички обяви на Бит и техника ООД