11.02.2019, Ref.#: 003
★★★★★ Младши юрисконсулт, TPA Bulgaria Ltd  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Младши юрисконсулт

Ние сме бързо развиваща се компания и във връзка с разширяване на бизнеса си бихме искали да Ви поканим за участие в конкурса за длъжността Младши юрисконсулт за работа с международни клиенти.

Изисквания:

- Висше юридическо образование;
- Задължително владеене на немски и/или английски език на работно ниво;
- Професионален опит на същата или сходна позиция е предимство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Отлична езикова грамотност при оформяне на документи;
- Способност за ефективна комуникация и работа в екип;

Основни задължения:

- Изготвяне на правна документация (договори, молби,жалби, корпоративни документи);
- Правен анализ и предоставяне на правни становища;
- Работа с Търговски регистър;
- Правно съдействие в административни производства;
- Комуникация с клиенти и държавни институции;
- Изготвяне на вътрешни актове на дружеството.

Ние предлагаме:

Отлични условия за работа. Възможност за професионално развитие в динамична бизнес среда; регулярни обучения в страната и чужбина и атрактивно възнаграждение.

Моля, изпратете подробна автобиография с актуална снимка - единствено одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю. Информация по телефон не се предоставя.

Кандидатствай по тази обява
TPA Bulgaria Ltd  Известие за нови обяви
Повече за TPA Bulgaria Ltd
Всички обяви на TPA Bulgaria Ltd