11.02.2019, Ref.#: 10
★★★★★ Сервитьори/ки, Аргонавт - БГ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 1000 до 1500 BGN (Бруто)
Сервитьори/ки
За нас в "Romance" едно от най важните неща е екипа, с който работим. Ако искаш да бъдеш част от него, прочети нашето предложение и ни изпрати автобиография и актуална снимка.

Задължения:
•Спазва стандартите за обслужване в "Romance"
•Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
•Спазва Правилника за вътрешния ред

Изисквания:
•Усмихната, лъчезарна и любезна с клиентите личност
•Умение за работа в екип
•Мотивация за работа

Нашето предложение:
•Работа в млад екип
•Фирмено обучение
•Възможност за гъвкаво работно време и работа на смени
•Атрактивно и редовно заплащане, според личните Ви резултати
•50% намаление на храната в ресторанта
•Възможност за развитие

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография с актуална снимка.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Аргонавт - БГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за Аргонавт - БГ ООД
Всички обяви на Аргонавт - БГ ООД