08.02.2019
★★★ Продавач - консултант в магазин за луксозни подаръци, Димс - 92 ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 460 до 500 BGN (Бруто)
Продавач - консултант в магазин за луксозни подаръци
Фирма ДИМС-92 е лидер в търговията с луксозни подаръци, стоки за декорация на дома, порцелан и аксесоари за сервиране.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

- опит в сферата на търговията
- естетичен усет за подреждане и декорация
- умения за работа в екип
- културно и търпеливо отношение към клиентите

ОТГОВОРНОСТИ:

- Познава продуктовия асортимент
- Предлага и консултира клиентите при продажба на стока
- Получава и подрежда стоките в магазина
- Поддържа магазина според фирмените стандарти

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

- Трудов договор
- Работно време от 10:00 до 19:00 – работи се на график два работни / два почивни дни – общо 15 работни дни в месеца.
- Заплащане: 460 лева + 2% от оборота на магазина /процента се разпределя между персонала на магазина/. Обявената заплата е НЕТО.
- За добри резултати – след пърия месец допълнитен бонус
- Ако длъжността представлява интерес за Вас, моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Димс - 92 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Димс - 92 ЕООД
Всички обяви на Димс - 92 ЕООД