07.02.2019
★★★★★ Проектант на слаботокови електрически инсталации на жилищни, обществени и индустриални сгради, СЕКТРОН ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Проектант на слаботокови електрически инсталации на жилищни, обществени и индустриални сгради

"Сектрон" ООД е създадена през 1990 г. и е една от водещите фирми в страната, специализирани в проектиране, доставка и изграждане на системи за сигурност. Дружеството предлага изчерпателна гама от сигнално-охранителни, пожароизвестителни и пожарогасителни системи, системи за видеонаблюдение, системи за контрол на достъп и хотелска сигурност, комуникационни системи, интегрирани системи за централизирана охрана и предаване на данни както и инженерингови услуги свързани с тях.
Ръководството на дружеството търси да назначи Проектант на слаботокови електрически инсталации на жилищни, обществени и индустриални сгради

Изисквания:
- Мотивация за работа и желание за развитие;
- Отлични умения за работа с AutoCAD и MS Office /Excel, Word/;
- Опит в проектирането е предимство;
- Опит в IT или в друг технологичен сектор е предимство;
- Висше техническо образование.

Отговорности:
- Познава продуктите на компанията, решенията, възможностите и предимствата;
- Работи съвместно с екип по създаване и разработване на решения, идейни и технически проекти по слаботокови специалности и системи за сигурност;
- Изготвя проектна документация, количествени сметки;
- Изготвя съпътстващи работата чертежи, блокови схеми и детайли.

Компанията предлага:
- Динамична работа в млад екип;
- Отлична работна среда и условия;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие.

Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте мотивирана личност да работите в компания, която е лидер на пазара за системи за сигурност, моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
СЕКТРОН ООД  Известие за нови обяви
Повече за СЕКТРОН ООД
Всички обяви на СЕКТРОН ООД