07.02.2019
ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР, АМЕК ТОЙС ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР
АМЕК ТОЙС ООД е компания, специализирана в производство и търговия на плюшени играчки и аксесоари. Нашата марка е добре позната, а компанията има водещи позиции, както на българския пазар, така и в цяла Европа.

Свободна позиция: ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР

Основни задачи и отговорности:

• Изготвяне на рекламни материали (плакати, опаковки, календари и др.);
• Умение за цялостно развитие на проекти – от идеята до крайната реализация;
• Работи със софтуерни програми за графичен дизайн;
• Създава и разработва графични концепции за дизайн на рекламни материали;
• Реализира графични проекти;
• Прави и обработва дигитални изображения;
• Изработва предпечатни файлове;
• Работа със специализиран софтуер за печат, бродерия и кроене на текстилни материали;
• Подпомага работата на дизайн отдела с дейността си.

Изисквания към кандидатите:
- Умение за работа със специализиран софтуер (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, CorelDraw);
- Познания за спецификата на печатните технологии, материалите, които се използват, предпечатна подготовка и довършителни процеси;
- Креативно мислене;
- Коректност и лоялност;
- Умения за работа в екип и динамична среда;
- Опит по специалността;

Предлагаме:
- Работа в млад и динамичен екип;
- Подходяща творческа среда;
- Отлични условия на труд;
- Постоянен трудов договор;
- Петдневна работна седмица;

Месторабота: гр. Пловдив

Кандидатствай по тази обява
АМЕК ТОЙС ООД  Известие за нови обяви
Повече за АМЕК ТОЙС ООД
Всички обяви на АМЕК ТОЙС ООД