07.02.2019
★★★ Продавач-консултант на климатична техника, С - МАКС 2 ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 600 до 1000 BGN (Бруто)
Продавач-консултант на климатична техника
Търсим да назначим продавач-консултант в магазин за климатична техника в град Враца.
Магазин VIMAX в гр. Враца осъществява продажба и инсталация на климатици и климатични системи. Фирмата има богат асортимент от продукти и предлага високо качество на обслужването, което и помага да е сред водещите в сферата си на дейност. Ние търсим да наемем продавач-консултант.
Отговорности:
- Познава продуктовия асортимент
- Предлага и консултира клиентите при продажба на стока
- Приема поръчки и поддържа връзка с клиенти
- Работа с касов апарат и отчитане на оборотите от каса
- Поддържа магазина според фирмените стандарти
Изисквания:
- Писмена и говорима култура
- Организационни и комуникативни умения, способност за работа в екип
- Висока степен на отговорност и прецизност при изпълнение на задълженията
- Компютърна грамотност – MS Office, Internet, e-mail
- Средно образование
- Опит в сферата на търговията
Ние предлагаме:
- Въвеждащо обучение
- Безсрочен трудов договор и коректност в трудовите отношения
- Отлична работна среда
- Интересна и предизвикателна работа в динамична среда

Ако длъжността представлява интерес за Вас, моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка.

За повече информация тел.0988202520 Симеон Захариев

Кандидатствай по тази обява
С - МАКС 2 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за С - МАКС 2 ЕООД
Всички обяви на С - МАКС 2 ЕООД