07.02.2019
★★★★★ ОХРАНИТЕЛ в СУПЕРМАРКЕТ, МАРКОЦИ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
ОХРАНИТЕЛ в СУПЕРМАРКЕТ
Супермаркети „Триумф“ е българска бързоразвиваща се верига хранителни магазини, която търси да назначи за кв. Изгрев:

Охранител – невъоръжена охрана

Изисквания:

* дисциплинираност и енергичност;
* отговорно отношение към работата;
* коректност и лоялност;
* добри комуникативни умения;
* умения за работа в екип;
* завършено средно образование;
* чисто съдебно минало.

Задачи:

* наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица в супермаркета;
* следи строго за кражби в хранителния магазин.

Ние ви предлагаме:

* много добро заплащане;
* точно и коректно изплащане на заработеното възнаграждение;
* работа на трудов договор;
* въвеждащо обучение в работата;
* възможност за работа на смени.

Опит на сходна длъжност не е задължително.

Кандидатствайте чрез формата на сайта или в централен офис на адрес:
гр. Пловдив, ЖК Тракия ул. „Шипка“ №6 / зад търговски център „Форум“/.

Гарантираме пълна конфиденциалност на всички кандидати.

Кандидатствай по тази обява
МАРКОЦИ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАРКОЦИ ЕООД
Всички обяви на МАРКОЦИ ЕООД