06.02.2019, Ref.#: 131
★★★★★ Бояджия - прахово боядисване, НЕКСАС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Бояджия - прахово боядисване
Фирма, специализирана в проектиране, производство, изграждане и монтаж на отоплителни, вентилационни и климатични инсталации търси да назначи за нуждите на производството –
Бояджия -прахово боядисване.

Място на работа: кв.Челопечене

Основни задължения:
• Изпълнение на възложените поръчки по обем, срок и качество;
• Боядисване на заготовки, метални табла и други метални конструкции;
• Работа с инсталация за прахово боядисване и измервателни уреди.

Изисквания:
• Опит в цех за прахово боядисване;
• Желание за дългосрочна работа;

Нашето предложение:
• Работа в приятна работна среда;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство.

Очакваме Вашата автобиография с телефонен номер за обратна връзка
и коректен e-mail адрес.

Кандидатствай по тази обява
НЕКСАС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НЕКСАС ЕООД
Всички обяви на НЕКСАС ЕООД