06.02.2019
Дизайнер, БИ ФЕЪР ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Дизайнер

Основни отговорности:

Разработване и реализиране на дизайни, съобразно указанията на клиента
Обработка на снимки и графични изображения
Създаване и оформяне на креативни концепции за рекламни кампании, промоции и събития
Изработване на фирмени лога
Изработване на дизайн на рекламни материали
Подготовка на файлове за широкоформатен печат, дигитален печат, офсет печат.

Изисквания:

Много добро владеене на Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator
Творческо мислене
Самостоятелност и способност за справяне с работа в срокове
Комуникативност и организираност
Умение за работа в екип и желание за активно участие в проектите на фирмата.

Ние предлагаме:
Постоянен трудов договор
Работа на пълен работен ден
Интересни и разнообразни проекти

Ако отговаряте на посочените изисквания и предложението ни представлява интерес за вас, моля изпратете автобиография и портфолио с реализирани проекти.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Вашите данни ще се използват при стриктно спазване разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
БИ ФЕЪР ООД   Известие за нови обяви
Повече за БИ ФЕЪР ООД
Всички обяви на БИ ФЕЪР ООД