11.02.2019, Ref.#: 102N
★★★★★ ОПЕРАТИВЕН МЕНИДЖЪР НАУЧНА ДЕЙНОСТ/ клинични изследвания в областта на козметиката/, СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
ОПЕРАТИВЕН МЕНИДЖЪР НАУЧНА ДЕЙНОСТ/ клинични изследвания в областта на козметиката/
Нашият клиент Институт за Клинични Експертизи - България АД (И.К.Е. България) е част от световната И.К.Е. група със седалище Лион, Франция. Институтът е първият в света център за клинични проучвания в областта на козметиката с предмет на дейност прилагане на клинични тестове за безопасност и ефикасност на козметични продукти.

Във връзка с разширяването на дейността, компанията търси опитен професионалист за длъжността опитен" Мениджър научна и развойна дейност"

Изисквания:

Висше образование -предимство е в областта на биология и фармация;
Задължителен опит в организиране и ръководене на клинични проучвания - мин.2г.
Опит в областта на биологията, фармацията, козметология;
Опит в ръководене на екипи;
Френски и/или английски език на добро работно ниво;
Добро владеене на MS Outlook, MS Word и MS Excel, Internet;

Отговорности:

Участва в изпълнението на стратегията за развитие на фирмата;
Съвместно с Главния изпълнителен директор, отговаря на запитванията на клиентите за нестандартни и нови проучвания за козметични продукти на местния пазар;
Развива фирмата като участва активно в търговското развитие- контакти с клиенти, кореспонденция, публикации;.
Проверява, одобрява финансовите и експерименталните протоколи, докладите от проучванията, подготвя офертите;
Отговаря за доброто управление на изпълнението на всички проучвания, водени от IEC Bulgaria, в оперативния план;
Контролира от научна гледна точка клиничните изпитвания, потребителските тестове в съответствие с валидните процедури и с добрите клинични практики и стандарта ISO.
Познава и контролира всички клинични изследвания, проведени в IEC - България - документацията и работата на целия персонал - технически, секретариат, изследователи, лабораторен директор.
Следва тенденциите в световната козметика, отговорни за прилагането на всички нововъведения в клиничния опит на козметичния продукт и очакванията на клиента в тази област;
Отговаря за доброто ръководене на персонала;

Условия:

•Отлични условия за работа , конкурентно възнаграждение;
•Отлична възможност за професионална реализация в творческа среда;
•Фирмено обучение.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 валиден от 16.02.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Кандидатствай по тази обява
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Всички обяви на СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД