05.02.2019, Ref.#: req24660
★★★★★ Проектов икономически ръководител (ж/м), ЩРАБАГ ЕАД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Защото успехът възниква от съвместната работа.

Като европейски технологичен концерн за строителни услуги ЩРАБАГ изпълнява всяка година хиляди съоръжения по целия свят, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици.

Станете част от нашия екип!

Във връзка с реализирането на проект „Модернизация на път І-8 „Калотина – Софийски околовръстен път“, от км 1+000 до км 15+500 и етапна връзка“ търсим кандидат за следната позиция търсим кандидат за следната позиция:

ПРОЕКТОВ ИКОНОМИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ (ж/м)

Job-ID: req21713

Отговорности и задължения:

  • Цялостна икономическа реализация на проекти в сферата на инфраструктурното строителство;
  • Независимо и отговорно управление на всички икономически дейности по проектите в рамките на групата (подготовка, издаване, контрол и разпределение на фактури, допълнителни материали, дейности, свързани със снабдяване, мониторинг на месечни доклади за напредъка и генериране на периодични доклади, контрол на сметки, плащания и т.н.);
  • Активен контрол на разходите на съответния строителен проект;
  • Изготвяне на периодични цели – сравняване на планираните с постигнатите резултати, редовно актуализиране на бюджетните прогнози;
  • Ежемесечно изготвяне на прогнозите за оборот, приходи, разходи, както и на работната калкулация съвместно с техническия проектов ръководител;
  • Регулярно управление на паричния поток;
  • Фактуриране и мониторинг на вземания към клиенти и трети страни;
  • Изготвяне и проверка на договорите с подизпълнители и доставчици;
  • Изготвяне на икономически и юридически рамки за работа с клиенти, партньори и подизпълнители;
  • Управление на договори и плащания;
  • Координиране и консултации с местни адвокатски кантори;
  • Управление на банкови гаранции от кредитори и към клиенти;
  • Участие в планирането и подбора на персонал, координация и сътрудничество със служителите;
  • Лична отговорност и участие в набирането на персонал - управление на служителите, атестиране, развитие и обучение.

Изисквания:

  • Висше икономическо образование в областта на финанси, контролинг, бизнес администрация;
  • Сходен професионален опит на подобна позиция – мин. 5 години;
  • Опит с договори по ФИДИК (жълта книга) – мин. 3 години;
  • Много добри познания по английски език (писмено и говоримо), немският език е предимство;
  • Много добри умения за работа с компютър (MS-Office);
  • Независим и структуриран метод на работа, уверен подход и лоялност;
  • Желание за придобиване на нови знания, висока степен на отдаденост, корпоративно мислене.

При интерес моля да ни изпратите чрез бутона „Кандидатствай“ Вашите документи за кандидатстване.

ЩРАБАГ ЕАД

Пътнотранспортно строителство

Диана Дикова

бул. „Цариградско шосе“ 115Г, 1784 София

тел.: +359 2 445 88 45

Уведомяваме Ви, че съгласно Общ регламент за защита на личните данни GDPR, в сила от 25.05.2018г., за целите на настоящия подбор обективно получаваме достъп до Ваши лични данни: име, контактни данни (телефон и/ или имейл), образование и професионален опит. (Забележка: специфични лични данни като пол, семейно положение, националност и др. извън изброените по-горе не са необходими за целта, поради което не следва да ни ги предоставяте).
Събираните от нас лични данни ще бъдат обработвани само за целите настоящия подбор и няма да бъдат предоставяни на трети лица, освен в случаите предвидени със закон или акт на компетентен държавен орган. Същите ще бъдат обработвани и съхранявани в нашата система в продължение на 6 месеца от датата на изтичане на обявата.
С подаването на Вашата кандидатура Вие давате Вашето свободно изразено, конкретно, информирано и недвусмислено съгласие данните да бъдат събирани, обработвани, съхранявани съгласно гореописаните цели за посочения период.
Информираме Ви, че можете да оттеглите съгласието си по всяко време след подаване на кандидатурата по същия лесен и достъпен начин през системата, като същите ще бъдат незабавно заличени от нас.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЩРАБАГ ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ЩРАБАГ ЕАД
Всички обяви на ЩРАБАГ ЕАД